Kisisel Bilgi Toplama Prosedürü
Kisisel Bilgi Toplama Prosedürü’nü kabul ederek, site araciligi ile edinilebilen kisisel bilgilerinizin Sabas Çiçekcilik Ticaret A.S. baglantili sirketler veya ortaklar tarafindan yapilan islemlerin güvenligi ve dogrulugunun tespiti açisindan toplanmasi ve kullanilmasini kabul etmis olmaktasiniz.
Ad, soyad, kimlik, belge numarasi, adres, kredi/banka kart numaralari, son kullanma tarihi, güvenlik numarasi, siparis alici bilgileri ve siparis notu gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sinirli olmayip istemis oldugunuz ürün ya da hizmetimize göre degisebilen bir takim kisisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur. Kisisel Bilgi Toplama Prosedürü’nü kabul ettiginizde saklanacak olan verilerinizin, bizim için her zaman esas olan siki güvenlik ve gizlilik standartlarinda korunacagini belirtmek isteriz.
Bize islemlerinizi sürdürebilmemiz için gerekli olan bilgiyi saglayamamaniz durumu, size beklenen hizmeti yerine getiremememize neden olabilir.
Saklanacak olan bilgileriniz ancak belirtilmekte olan amaçlarla kullanilacaktir:
• Siparislerinizin isleme konulmasi ve hesabinizin yönetilmesi,
• Hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanmasi,
• Islemlerinizle ilgili istatistiklerin yapilabilmesi ve tarafinizla olan baglantimizin devamini saglayabilmek için baglanti listelerinin olusturulmasi, site kullanimi ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin biraraya getirilmesi ve gerektiginde gizlilik kosullarina uymak kaydi ile bunlari isin uzmanlari ile paylasmak,
• Pazar arastirmasi amaciyla temsilcileri vasitasi ile gerek e-posta, telefon, fax veya SMS yoluyla gerekse de posta yoluyla sizinle irtibat kurmak,
• Web sitemizi ne sekilde kullandiginiza dair analiz yapmak ve sizlere daha iyi hizmet için Web sitemizi size özgü hale getirmek,
• Kimlik, dogrulama ve kayit olusturulmasi,
• Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ve bunlara iliskin kisisel seçim olanaklarinizi arastirmak ve gelistirmek,
• Hizmetlerimizi veya ilgili ürünleri sizlere tanitmak, yeni ürünler ve ilgi çekici bulacaginizi düsündügü diger bilgiler hakkindaki promosyon niteligindeki e-postalari periyodik olarak gönderebilmek,
• Yasal gereklilikleri ifsa etmek ve/veya resmi merciilerin taleplerini yerine getirmek amaci ile; kullanicinin tüm haklari gözetilerek veri ilgili üçüncü kisilere aktarilabilir.
Girmis oldugunuz veriler, Kisisel Bilgi Toplama Prosedürü’nü kabul etmeniz halinde islemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafimizca saklanacaktir.
Tarafimizca tutulmakta olan verilere ulasilmasi ya da bilgilerin degistirilmesi güncelleme sayfalari araciligi ile yapilabilecektir.
Sitemizi sürekli olarak gelistirmekte oldugumuzdan ötürü, veri kullanimi ile ilgili de gelismeler olmaktadir. Her türlü gelisme tarafiniza "Gizlilik Prosedürü" basligi altinda bildirilecektir.

Gizlilik Prosedürü
Kisisel bilgiler basligi altinda Sabas Çiçekçilik Ticaret A.S.'nin yükümlülükleri ve ilkeleri hakkinda bilgi verilmektedir. Teleflor olarak ilgili kurallarin tarafimizca tümü ile eksiksiz bir sekilde yerine getirilecegini teyit etmekteyiz.
Böylelikle, kabul ettiginiz Kisisel Bilgi Toplama Prosedürü’ne bagli olarak, tüm gayretimizi tarafimizca toplanmis olan her türlü bilgiyi ekibimizce alinan siki güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklama hususunda özen gösterecegiz.
Kisisel bilgi toplama ve kullanimini en aza indirgeyerek, toplanan kisisel bilgileri sadece sizin islemlerinizin gerçeklesebilmesi için gerekli olan süre kadar tutacagiz.
Web sitemiz, gizlilik konusunda yeterince duyarli oldugunu gösterebilen ve standartlarimiza uygun olan sitelere baglantilar içermektedir.
Ancak ilgili sitelerin içerigi ya da gizlilik uygulamalarindan Sabas Çiçekcilik Ticaret A.S. sorumlu tutulamaz.